مرداد ۱۵, ۱۳۹۹

این گیاهان باعث تحریک و افزایش میل جنسی می شوند | تغذیه سالم

خیلی از زنان و مردان به دلیل مشکلات و فشار زندگی امکان داره دچار کاهش میل جنسی شن و به دنبال راهی واسه افزایش و تحریک میل جنسی باشن. اما میشه با گیاهان خوراکی خاص میل جنسی رو بالا برد و از رابطه جنسی لذت برد.

افزایش میل جنسی و تحریک جنسی با این گیاهان

زنجبیل و بهبود کارکرد جنسی

در این مطلب چند ماده غذایی به طور کاملً طبیعی رو مطرح می کنیم که واسه افزایش میل جنسی و بهبود کارکرد جنسی به درد بخور هستن.

زنجبیل که در طب چینی به ماده غذایی «یانگ» (به معنی گرم کننده) معروفه میل جنسی رو زیاد می کنه. این ماده غذایی در زبون چینی به «مردونگی» معروفه و در بین مواد غذایی محرک جنسی جا داره.

زنجبیل که در طب چینی به ماده غذایی «یانگ» معروفه میل جنسی رو زیاد می کنه

هل واسه معطر شدن غذا و گرم تر شدن روابط زناشویی

هل تقویت کننده و آروم بخش است. این ادویه مثل کاری، زیره، زردچوبه و گشنیز باعث تقویت و تحریک جریان خون شده و میل جنسی رو زیاد می کنه.

هل تقویت کننده میل جنسی و آروم بخشه

آرتیشو (کنگر فرنگی) و خواص تحریک کنندگی اون

این سبزی تقویت کننده طبیعی قوای جنسی است. آرتیشو اندازه زیادی اسید فولیک داره و واسه افزایش میل جنسی در زنا و مردها مؤثره. باوجود اینکه هیچ تحقیق علمی در مورد قدرت این سبزی انجام نشده اما آرتیشو به عنوان یه سبزی تقویت کننده کبد هم شناخته می شه.

کنگر فرنگی، تقویت کننده طبیعی قوای جنسیه

بادام واسه تحریک میل جنسی

از زمان باستان مردم بر این باور بودن که بادام باعث تقویت قوای جنسی می شه. در سال 2007 محققان به این نتیجه رسیدن که کارکرد جنسی خانمایی که از سندرم متابولیک رنج می برن بعد از اینکه دو سال رژیم مدیترانه ای رو دنبال می کنن بهبود پیدا میکنه. سندرم متابولیک با فشارخون بالا، مقاومت بدن نسبت به انسولین، چاقی شکمی و اندازه عجیب چربی تعریف می شه. در رژیم مدیترانه ای هم میوه، سبزیجات، آجیلا، دانه های کامل و روغن زیتون بیشتری مصرف می شه.

بادام باعث تقویت قوای جنسی می شه

گیاه مریم گلی واسه افزایش هورمونا

گیاه مریم گلی شامل اندازه زیادی هورمونه که به تقویت میل جنسی زنونه کمک می کنه. چون این گیاه خاصیت استروژنی داره. خانمایی که میل جنسی شون کمه می تونن از این گیاه طبیعی به عنوان درمان استفاده کنن.

توجه: پیشنهاد می کنیم اگه شرایط خاص ای دارین یا داروی خاصی مصرف می کنین قبل از مصرف هر گیاه دارویی با دکتر مشورت کنین.

گیاه مریم گلی شامل اندازه زیادی هورمونه که به تقویت میل جنسی زنونه کمک می کنه

  • هم اینکه : اطلاعاتی در مورد مسائل تحریک جنسی زنان

.

منبع : topnaz.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *