مرداد ۱۵, ۱۳۹۹

این گیاهان دارویی بر لاغری تاثیر بسیاری دارند | تغذیه سالم

به گزارش ایران ناز علاوه برافزایش متابولیسم که قدم مهمی در کمک به لاغری و هم حفظ وزنی سالمه، قند خون رو هم تنظیم می کنه. هم اینکه تری گلیسیریدها، چربی بد و اندازه کلسترول کل بدن رو در افراد مبتلابه دیابت نوع دوم کم می کنه.

 

این گیاهان دارویی بر لاغری تاثیر بسیاری دارن

 

علاوه بر این مصرف دارچین سوخت و ساز گلوکز رو تا ۲۰ درصد زیاد می کنه.این ادویه خوش رنگ شامل کورکومینه که رگای خونی رو از تشکیل بافت چربی اضافی بازمی داره که اینم وزن رو کم می کنه هم چربی بدن رو.که هم واسه تولید انرژی و هم گوارش به درد بخوره به افزایش کنترل گلایسمیک در افراد مبتلابه دیابت نوع دوم هم کمک می کنه.

 

 

هم اینکه از خاصیت ضد اضطراب و هم تقویت حافظه برخورداره. که طبع گرمی داره به آروم و نرم کردن روده کمک می کنه. هم اینکه خاصیت ضدالتهابی داره. تحقیقات نشون داده که زنجبیل می تونه هم سوخت وساز بدن رو زیاد کنه و هم جلوی اشتها رو بگیره.  که تموم بخشای اون خوراکیه در کند کردن سیستم گوارش که موجب می شه

 

 

فرد به یه وقتی طولانی تر احساس سیری کنه مؤثره. علاوه بر خاصیت آنتی اکسیدانی شامل فیبر، بتا کاروتن و ویتامین ک ۱ و هم دیگه ویتامینا و مواد معدنیه.   می تونه اندازه متابولیسم رو تا ۲۵ درصد به یهو زیاد کنه. با مصرف روزانه ۳ و نیم قاشق چای خوری خردل می تونین روزانه ۴۵ کالری اضافی بسوزونین.   

.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *