مرداد ۱۵, ۱۳۹۹

این گیاهان شهوت را زیاد میکنند

: گیاهان افزایش دهنده میل جنسی

متأسفانه هر روز به تعداد آدمایی که از کاهش میل جنسی شکایت می کنن اضافه می شه. واسه مقابله با این مسئله علاوه بر حفظ آرامش و کاهش استرس می تونین به مواد غذایی به درد بخور اعتماد کنین.

زنجبیل

در این مطلب چند ماده غذایی به طور کاملً طبیعی رو مطرح می کنیم که واسه افزایش میل جنسی و بهبود کارکرد جنسی به درد بخور هستن.

زنجبیل که در طب چینی به ماده غذایی «یانگ» (به معنی گرم کننده) معروفه میل جنسی رو زیاد می کنه. این ماده غذایی در زبون چینی به «مردونگی» معروفه و در بین مواد غذایی محرک جنسی جا داره.

زنجبیل که در طب چینی به ماده غذایی «یانگ» معروفه میل جنسی رو زیاد می کنه

 

هل واسه معطر شدن غذا و گرم تر شدن روابط زناشویی

هل تقویت کننده و آروم بخش است. این ادویه مثل کاری، زیره، زردچوبه و گشنیز باعث تقویت و تحریک جریان خون شده و میل جنسی رو زیاد می کنه. 

هل تقویت کننده میل جنسی و آروم بخشه

 

آرتیشو (کنگر فرنگی) و خواص تحریک کنندگی اون

این سبزی تقویت کننده طبیعی قوای جنسی است. آرتیشو اندازه زیادی اسیدفولیک داره و واسه افزایش میل جنسی در زنا و مردها مؤثره. باوجود اینکه هیچ تحقیق علمی در مورد قدرت این سبزی انجام نشده اما آرتیشو به عنوان یه سبزی تقویت کننده کبد هم شناخته می شه. 

کنگر فرنگی، تقویت کننده طبیعی قوای جنسیه

 

بادام واسه تحریک میل جنسی

از زمان باستان مردم بر این باور بودن که بادام باعث تقویت قوای جنسی می شه. در سال ۲۰۰۷ محققان به این نتیجه رسیدن که کارکرد جنسی خانمایی که از سندرم متابولیک رنج می برن بعد از اینکه دو سال رژیم مدیترانه ای رو دنبال می کنن بهبود پیدا میکنه. سندرم متابولیک با فشارخون بالا، مقاومت بدن نسبت به انسولین، چاقی شکمی و اندازه عجیب چربی تعریف می شه. در رژیم مدیترانه ای هم میوه، سبزیجات، آجیلا، دانه های کامل و روغن زیتون بیشتری مصرف می شه.

بادام باعث تقویت قوای جنسی می شه

گیاه مریم گلی واسه افزایش هورمونا

گیاه مریم گلی شامل اندازه زیادی هورمونه که به تقویت میل جنسی زنونه کمک می کنه. چون این گیاه خاصیت استروژنی داره. خانمایی که میل جنسی شون کمه می تونن از این گیاه طبیعی به عنوان درمان استفاده کنن.

توجه: پیشنهاد می کنیم اگه شرایط خاص ای دارین یا داروی خاصی مصرف می کنین قبل از مصرف هر گیاه دارویی با دکتر مشورت کنین.

گیاه مریم گلی شامل اندازه زیادی هورمونه که به تقویت میل جنسی زنونه کمک می کنه

.

منبع :

جمع آوری به وسیله بخش مقالات پزشکی و بهداشتی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *