اکنون ۹۳٪ از استخدامکنندگان برای پی بردن به استعدادهای جدید از لینکدین استفاده می کنند ، در حالی که ۸۹٪ می گویند متقاضی شغلی را از طریق لینکدین استخدام کرده اند. به عنوان یک بازاریاب دیجیتال ، مشخصات لینکدین شما می گوید درباره شما سرمایه گذاری می کند ، از اینکه چقدر در این صنعت سرمایه گذاری کرده اید تا چه اندازه در بازاریابی خود خوب هستید و ارزش شخصی خود را انتقال می دهید.
سرمایه گذاری

اما با توصیه های زیادی پیرامون ، همیشه روش صحیح استفاده از آن روشن نیست. به همین دلیل با تعدادی از پیشروان بازاریابی بازاریابی دیجیتال مارکتینگ صحبت کردیم و سؤال کردیم ، “دقیقاً چه چیزی را در پروفایل لینکدین جستجو می کنید؟”

دیجیتال

بهترین پاسخ ها ضبط ، برجسته و خلاصه در آسان برای هضم قطعه بود. و اکنون ما آنها را با بازاریابان دیجیتال مورد علاقه ما به اشتراک می گذاریم.

۱ ٫ تبدیل به یک مشتاق توجه شوید

۶ ثانیه – این مدت زمانی است که باید توجه یک استخدام کننده را جلب کنید. بهترین سرعت را در این چند ثانیه انجام دهید. به یک دوست خود بروید تا “تست اسکن” را انجام دهد و از آنها بخواهد تا اطلاعات کلیدی راجع به شما بازخورد دهند.

استخدام

ما شرط می بندیم که این موارد مانند عنوان ، عنوان ، کلمات کلیدی شما به طور خلاصه و میزان زمان تأیید شما است. اطمینان حاصل کنید که نسخه شما به صورت دقیق ، دقیق و تاخیر خورده است و برای اسکن سریع و آسان قالب بندی شده است. مهمتر از همه؟ با شناسایی گزاره ارزش خود فوراً ، وقت با ارزش خود را برای استخدام کنندگان ذخیره کنید.

نکات برتر استخدام کننده:

آلن مورفی ، مشاور استخدام از استخدام سیگمار می گوید:

“عنوان شغلی شما می تواند یک سطح خلاق باشد – این فرصت شماست که خود را کمی بیشتر بفروشید ، بنابراین می تواند مربوط به یک جایزه / تخصص باشد (به عنوان مثال برنده عنکبوت ۲۰۱۴)”

آلن می افزاید:

وی گفت: “این خلاصه باید خلاقانه و مختصر باشد زیرا احتمالاً ۱۰ تا ۱۰ ثانیه برای علاقه به شخصی خواهید داشت. بنابراین به من بگویید که شما در چه چیزی خوب هستید و می خواهید من را جذب کنید و سپس اطلاعات کمی در مورد مهارت خود به من بدهید. “

کیت O کانکتور ، مدیر بازاریابی از گزینه های دیگر می گوید:

“خلاصه شما بسیار مهم است ، شما باید به عنوان خلاصه اجرایی CV خود به آن فکر کنید.”

۲ ٫ به مخاطب هدف خود متوسل شوید

قبل از تهیه پروفایل لینکدین ، به این سؤالات بسیار مهم پاسخ دهید: “چه چیزی در آن برای استخدام کنندگان وجود دارد؟” “چرا آنها باید گوش کنند؟” به عنوان یک بازاریاب دیجیتال ، شما باید به عنوان یک بازاریاب دیجیتالی توجه کنید که تأثیر پروفایل لینکدین در مخاطبان مورد نظر شما چیست. آیا آن را درگیر ، جذابیت ، فتنه خواهد کرد؟ آیا گزاره ارزشی شما را ارتباط می دهد؟

در نظر بگیرید که استخدام کنندگان اطلاعات قبل از تصمیم گیری آگاهانه به شما توصیه می کنند ببینند. با زبان آنها صحبت کنید و با قالب بندی خود مهربان ، سازگار و روشن باشید. بهترین شرط بندی شماست؟ با اطمینان از عدم نمایش مشخصات شما نسبت به خواندن ، درک و اسکن کردن آنها ، کار خود را آسانتر کنید. آنچه را که به دنبالش هستید شناسایی کنید و در سرفصل های جسورانه ، زیبا و نقاط گلوله ای غیرقابل توصیف به آنها بدهید.

نکات برتر استخدام کننده:

سسیلیا دزموند ، مشاور استخدام از مورگان مک کینلی گفت:

“مخاطبان خود را بشناسید:” مهارت ها ، شایستگی ها و نکاتی را که می خواهید انتقال دهید و از طریق پروفایل خود ارتباط برقرار کنید ، یادداشت کنید. از خود بپرسید ، چه کسی را می خواهم پروفایلم را بخوانم؟ چه می خواهم آنها درباره من بدانند؟ “

سسیلیا می افزاید:

“به خواننده توجه داشته باشید: مطالب را با صدای بلند بخوانید و اطمینان حاصل کنید که آن را برای خواننده حس می کند.”

۳ S طرف حرفه ای خود را نمایش دهید

یک مطالعه جدید نشان داد که هنگام تحقیق درباره نامزد احتمالی لینکدین ، استخدام کنندگان ۱۹٪ از وقت خود را صرف دیدن عکس نمایه می کنند. بنابراین ضروری است که از قدرت بصری پروفایل لینکدین خود نهایت استفاده را ببرید و خود را به بهترین و حرفه ای ترین شکل ممکن منعکس کنید.

فراموش نکنید که از تصویر پس زمینه دلخواه خود نیز استفاده کنید. وبلاگ دارید؟ چرا URL و یک تماس برای اقدام را وارد نمی کنید؟ آیا در یک کنفرانس صحبت کرده اید؟ عکسی از شما را که صحنه محور صحنه است برای بارگذاری اثر “این من هستم” بارگذاری کنید. بهترین عکس / تصویری را انتخاب کنید که واقعاً نشانگر افرادی است که در حرفه خود قرار دارید – تصویری که بیشترین اعتماد به نفس و توانمند شما را به تصویر می کشد.

اعتماد به نفس

نکات برتر استخدام کننده:

کیت O کانکتور ، مدیر بازاریابی از گزینه های دیگر می گوید:

”اطمینان حاصل کنید که تصویر نمایه شما حرفه ای و بازتاب دهنده سیستم عامل است. گرفتن انگشت شست در هنگام نگه داشتن پینت نگاه مناسبی نیست! “

آلن مورفی ، مشاور استخدام از استخدام سیگمار می گوید:

“شما باید اطمینان حاصل کنید که این عکس حرفه ای است ، این شرکت می خواهد شما را ببیند همانطور که می توانید در یک محیط کار باشید نه با همسران خود!”

۴ case دستاوردهای خود را به نمایش بگذارید

لینکدین جایی نیست که شرمنده باشد. و اکنون که پلت فرم قدرتمند به شما امکان می دهد کار خود را به نمایش بگذارید و ثروتمند شوید ،رسانه تصویری به نمایه شما زمان آن رسیده است که از مزیت استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید متن یا فیلم خود را به بخش خلاصه و بخش کاری و آموزش خود اضافه کنید (این یک روش عالی برای نشان دادن نمونه هایی از کار بازاریابی است که شما انجام داده اید).

لینکدین Portfolio همچنین به شبکه شما امکان می دهد “دوست داشته باشد” و در مورد به روز رسانی نمونه کارها خود بحث کند (عالی برای دیدن کار شما توسط افراد مهم). و این نیز آسان است – تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که بر روی “ویرایش” در بخش مربوطه کلیک کنید و محتوای خود را از دیسک سخت یا سایر سایتهای محبوب بارگذاری کنید.

نکات برتر استخدام کننده:

سسیلیا دزموند ، مشاور استخدام از مورگان مک کینلی گفت:

“نمایش کار خود: اگر روی پروژه هایی کار کرده اید که به آنها افتخار می کنید ، یک وب سایت ، یک وبلاگ یا تولید ویدیو – می توانید نمونه هایی از کار خود را به پروفایل خود پیوند دهید – این برای استخدام کننده هم سودمند است که بتواند بینش خود راجع به سبک شما بدست آورد. و علایق و مطمئناً میزان مواجهه شما را افزایش می دهد. “

۵ ٫ متصل شوید ، درگیر شوید و درگیر شوید

نگاهی گذرا از مشخصات لینکدین شما می تواند به استخدام کنندگان این حقیقت را ببخشد که در مورد این صنعت چقدر جدی هستند. به عنوان مثال ، آنها می توانند ارتباطات شما ، تأثیرگذارانی را که انتخاب کرده اید دنبال کنید و گروههایی که برای پیوستن به آنها انتخاب کرده اید را بررسی کنید. اگر به دنبال نشان دادن اشتیاق هستید (و باید همین کار را انجام دهید) باید اطمینان حاصل کنید که افراد مناسب را دنبال می کنید و درگیر آن هستید.

لیستی از رهبران تفکر مورد علاقه خود و الهام بخش ترین افراد در صنعت خود ایجاد کنید – و سپس به دنبال دنبال کردن ، تعامل و ارتباط با آنها باشید. مشتاق ایستادگی؟ افکار ، نظرات و مطالب خود را در گروههای ذیربط کمک کنید تا افراد مهم (از جمله استخدام کنندگان) دیده شوند.

نکات برتر استخدام کننده:

کیت O کانکتور ، مدیر بازاریابی از گزینه های دیگر می گوید:

“مهم است که در گروه ها و شرکت هایی که در صفحه پروفایل خود دنبال می کنید استراتژیک باشید ، اطمینان حاصل کنید که این علایق منعکس کننده مسیر شغلی شما هستند.”

سسیلیا دزموند ، مشاور استخدام از مورگان مک کینلی گفت:

“گروه ها و شبکه سازی: لینکدین ابزاری قدرتمند است. جستجوی انجمن های آنلاین مناسب ، پیوستن به گروه های مربوطه و گفتگوهای بعدی شما را در حوزه خود بیشتر می شناسد و نام شما را برجسته می کند. “

۶ ٫ صادقانه و دقیق باشید

فقط به این دلیل که شما باید خوانندگان خود را درگیر و هیجان زده کنید ، به این معنی نیست که می خواهید آنها را در مورد دستاوردها ، عناوین یا وظایف خود گمراه کنید. یک پروفایل صادقانه برای ایجاد اعتماد به نفس استخدام کنندگان ضروری است – این اعتماد هنگامی که می خواهیم توصیه ای برای یک شغل خاص دریافت کنید ، بسیار طولانی خواهد بود.

دقت را حفظ کنید. استخدام کنندگان می خواهند قبل از قرار گرفتن در مصاحبه ، این حس را پیدا کنند که شما قادر به انجام کار هستید. اگر مشخصات شما با خط مشی ، متناقض و گرامر ضعیف روبرو باشد ، مخاطب را در معرض خطر قرار می دهد که اعتماد به توانایی شما در بازاریابی موثر توده ها را از دست دهد.

نکات برتر استخدام کننده:

سسیلیا دزموند ، مشاور استخدام از مورگان مک کینلی گفت:

“صحت و سازگاری: اطمینان حاصل کنید که عناوین شغلی فعلی و قبلی ، دوره های کاری ، تحصیلات شما و سایر اطلاعاتی که فاش می کنید صحیح است.”

“بررسی طلسم! بنابراین بسیاری از مردم از این امر غفلت می کنند و از شما به عنوان بازاریاب انتظار می رود که چشم به جزئیات بکشید. “

کیت او کانکر ، مدیر بازاریابی از گزینه های دیگر می گوید:

“اطمینان حاصل کنید که عناوین شغلی و تاریخ اشتغال شما با تمام شکافهای تاریخ شما کاملاً صحیح است.”

فراموش نکنید که برای سخنرانی در زمینه رایگان حرفه ای دیجیتال ما که در تاریخ ۲۸ ژانویه در مرکز شهر دوبلین برگزار می شود ثبت نام کنید. میانگین مدیر بازاریابی دیجیتال در دوبل ۶۸ هزار و ۵۰۰ یورو درآمد دارد – دریابید که چگونه می توانید.

همچنین ممکن است شما علاقه مند باشید

زارا برک